Skip to main content

Nejlepší nabídky z české kotliny

Od luxusních lázní až po české hory

Skvělé nabídky TUZEMSKÝCH POBYTŮ Vyberte si z našich nejlepších nabídek

Dovolená v Česku - Wellness a lázně

Zažijte příjemný relax a klidnou dovolenou v Česku. Dopřejte si zasloužený odpočinek a odhoďte starosti všedních dnů. Díky wellness
pobytům v Čechách a na Moravě se budete cítit jako znovuzrození.

Český wellness

Uprostřed čisté přírody krkonošských hor se nachází designové ubytování s luxusním wellness centrem. Krkonošské lázně lákají nejen na klasickou finskou saunu, ale nabízí také příjemnou bio saunu s aromaterapií, zážitkové sprchy,odpočinkové místnosti a vířivku. Na své si zde přijdou i milovníci aktivního odpočinku. Mohou hrát golf, jezdit na bobové dráze, lyžovat nebo podniknout túru po hřebenu krkonošských hor.
Zámek na Hluboké dokáže vytvořit opravdu kouzelnou atmosféru. Jako v pohádce se budete cítit v elegantním wellness & spa centru. Můžete se těšit na uvolňující masáže, oblíbené saunové rituály a klidnou relaxaci v solné jeskyni. Po příjemných zážitcích vás čeká romantická večeře s vyhlášenou gastronomií.
Karlovy Vary, to jsou elegantní domy, lázeňské kolonády, Mezinárodní filmový festival, luxusní wellness a největší výskyt léčivých pramenů. Lázeňské město Karla IV. dýchá nostalgií a stylem. Stejně jako příjemné klima noblesního Wellness Resortu s vířivkou, bazénem a 5 saunami. Na tomto pobytu se budete skutečně cítit jako hvězdy.

Moravský wellness

Brána do světa odpočinku se otevírá nedaleko moravské metropole. V harmonickém prostředí uprostřed přírody se nachází Feng Shui Wellness & Spa. V těchto lázních si tak skvěle odpočinete od každodenního shonu a najdete v sobě zenový klid, třeba v termálním bazénu a ve 12 různých venkovních i vnitřních saunách a masážích. Po příjemných procedurách je čas na výtečné jídlo nebo na procházku po pláži Brněnské přehrady.
Pokud vás láká popíjení lahodného vína a nicnedělání v příjemně vyhřáté vířivce, zkuste jižní Moravu. V samotném srdci Pálavy vás přivítá moderní Wellness centrum s jedinečnými procedurami a špičkovou gastronomií. Nabídnou vám zde například stylové vinné lázně, antistresové masáže, výjimečnou podzemní kelo saunu, romantickou vířivku pod hvězdami a úžasný sky wellness. Ubytování se nachází v těsné blízkosti Mikulovského zámku. Odpočiňte si a načerpejte energii na wellness pobytu na Moravě.