Skip to main content

Dovolená v Dominikánské Republice 2021

dní

Nejpopulárnější dovolené v Dominikánské Republice

Pomůžeme s výběrem dovolené
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s TRAVEL FAMILY
Jsme na trhu již téměř 30 let. TRAVEL FAMILY je jistota dovolené. Ubytování, letenky, jízdenky, pojištění, pronájmy aut a mnoho dalších služeb. Vyberte si.

FAQ - Často kladené otázky

Jaký typ ubytování a stravování v Dominikánské Republice si mám vybrat?

Vyberte si dovolenou v Dominikánské Republice jaká Vám nejvíce vyhovuje. Můžete si vybrat hotel all inclusive, nebo hotel s polopenzí, nebo ubytování v apartmánech či studiích se snídaní, případně s vlastním stravováním. Záleží, jaká dovolená v Dominikánské Republice je pro Vás ta pravá. Chcete-li si v Dominikánské Republice dopřát pohodlí hotelu a hotelové restaurace a zároveň se v průběhu dovolené v Dominikánské Republice účastnit různých venkovních aktivit mimo areál hotelu, doporučujeme hotel s polopenzí. Pokud požadujete více vlastního soukromí a nevadí vám vlastní stravování, pak si vyberte studio či apartmán jen se snídaní nebo bez stravy. Stravovat se můžete v místních restaracích nebo tavernách, kde ochutnáte mnoho skvělých místních specialit. A pokud si chcete užívat bohaté celodenní konzumace jídel, nápojů a různých pochutin, je pro vás all inclusive dovolená v Dominikánské Republice ta správná volba. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, pomůžeme s výběrem.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jaké bývá v létě v Dominikánské Republice počasí? Nepálí slunce v Dominikánské Republice příliš silně?

V létě je v Dominikánské Republice krásné, slunečné a velmi teplé počasí. Ano, slunce bývá silné zejména v červenci a srpnu, proto je nutné se během dovolené v Dominikánské Republice chránit před úpalem nebo úžehem – používat opalovací krémy s dostatečně vysokým ochranným faktorem, používat sluneční brýle a pokrývku hlavy, nebýt na přímém slunci příliš dlouho a po celý den dodržovat pitný režim. Doporučujeme pít vodu balenou z obchodu. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, poradíme.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Kdy mám objednat zájezd do Dominikánské Republiky?

Co nejdříve, nejlépe se slevou First Minute. Právě proto je nabídka First Minute dovolená v Dominikánské Republice od TRAVEL FAMILY tak populární, neboť objednáte dovolenou v Dominikánské Republice s výraznou slevou First Minute a svá místa si zajistíte včas. Dovolená v Dominikánské Republice od TRAVEL FAMILY je velmi žádaná a oblíbená místa bývají brzy vyprodaná. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, pomůžeme s výběrem.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jsou uvedené ceny dovolené v Dominikánské Republice konečné?

Částka za dovolenou v Dominikánské Republice je uvedena včetně povinných poplatků hrazených v cestovní kanceláři. Poplatky, které se hradí na místě (např. místní taxy, místní poplatky na recepci hotelu, tzv. "vzdušné" apod.) nejsou součástí ceny. Stejně tak případné poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a podobně. Volitelné služby (jako např. cestovní pojištění pro pobyt v Dominikánské Republice) také nejsou součástí ceny.

Co je "Adults only" a co to označení v Dominikánské Republice znamená?

Jsou to hotely a resorty v Dominikánské Republice určené párům, skupinám nebo jednotlivcům od určitého věku, kteří od své dovolené očekávají především dostatek klidu a ticha. "Adults only" ("jen pro dospělé") znamená zpravidla ve věku např. od 14, 16, nebo 18 let.

Jaké jsou v Dominikánské Republice pokoje s označením "Economy / Cenově zvýhodněný"?

Takzvané Economy pokoje (mohou být označeny také jako Low cost, Best Deal, Spartipp, Bestpreis, Sparzimmer, Promotion a podobně) jsou v Dominikánské Republice cenově zvýhodněné pokoje, které mají v porovnání s ostatními typy pokojů jinou charakteristiku nebo nějaké omezení. Často se jedná o menší rozlohu obyvatelné plochy pokoje, orientace oken např. do zázemí hotelu, na zeď sousední budovy, menší rozměr oken, pokoj bez balkonu, u výtahu, u kuchyně nebo v blízkosti jiné provozní částí hotelu, pokoj před rekonstrukcí apod). Kvůli těmto omezením jsou Economy pokoje v nabídce za nižší cenu. Protože v Dominikánské Republice však cena za Economy pokoj nebývá výrazně nižší, doporučujeme raději vybrat si standartní či jiný dostupný typ pokoje. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, rádi Vám pomůžeme s výběrem pokoje podle Vašich představ.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jaký je postup, pokud mám zájem využít v Dominikánské Republice více než 1 pokoj?

Většina hotelových rezervačních systémů v Dominikánské Republice automaticky umisťuje zadaný počet osob do společného pokoje. Máte-li zájem o ubytování ve více než 1 pokoji, kontaktujte TRAVEL FAMILY, my vyřídíme vše potřebné. Při online rezervaci uveďte tento požadavek do rezervačního formuláře, případně nám jej dodatečně zašlete e-mailem nebo sdělte telefonicky včetně čísla Vaší rezervace.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jak se na dovolené v Dominikánské Republice domluvím?

Nejlépe místním jazykem. Pokud neovládáte místní jazyk, tak anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem. S domluvou může pomoci také náš zástupce pokud je v Dominikánské Republice v dané lokalitě k dispozici. Pokud neovládáte žádný cizí jazyk, doporučujeme dovolenou v Dominikánské Republice v oblastech, kam jezdí více Čechů, je totiž pravděpodobné, že majitel vašeho ubytování bude umět trochu česky nebo bude alespoň rozumět základním frázím. Ovládáte-li místní jazyk, získáte obdiv místních obyvatel a plusové body navíc. Vyhledejte si základní slovíčka a fráze.

Jak dlouho v Dominikánské Republice trvají transfery?

Doba jízdy transferovým autobusem z letiště do ubytování nebo zpět je v Dominikánské Republice různá a může trvat v průměru 15-140 minut podle toho jak daleko je letiště od vašeho ubytování, jaká je aktuální dopravní situace v Dominikánské Republice v dané lokalitě a jakou trasou jede autobus. Nemusíte se však obávat případných delších transferů, autobusy jsou pohodlné.

Můžu si objednat odlišný typ stravování, jiný počet osob nebo změnit termín uvedený v nabídce?

Pokud máte zájem u dovolené v Dominikánské Republice o jiný typ stravy, chcete změnit počet osob, nebo si rezervovat odlišný termín, kontaktujte TRAVEL FAMILY. Ověříme všechny možnosti a rádi vám sestavíme nabídku podle vašich představ.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Je možné rozdělit platbu za dovolenou v Dominikánské Republice a zaplatit nejprve zálohu a zbytek později?

Obvykle ano, ale ne vždy, záleží jaké služby objednáváte. Při nákupu zájezdu do Dominikánské Republiky je to možné v případě, že Váš zájezd do Dominikánské Republiky začíná za více než 45 dní. Výše zálohy je obvykle minimálně 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek do výše 100% celkové ceny je nutné uhradit nejpozději 45 dní před nástupem na zájezd.
Při nákupu letenky do Dominikánské Republiky je téměř vždy nutné zaplatit 100% ceny objednávky ihned, neboť letečtí přepravci obvykle neumožňují platbu zálohy. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, zjistíme možnosti u Vaší rezervace.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Platba byla provedena, co dál?

Poté, co TRAVEL FAMILY obdrží z banky oznámení o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdříve vědět.
V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.
V případě, že bude minimálně jeden z produktů či služeb v objednávce ve stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici.

Mohu si v Dominikánské Republice prodloužit svůj pobyt?

Ano pokud jsou volná místa v ubytování, a popřípadě také volné letenky nebo jízdenky na cestu zpět cestujete-li letadlem, autobusem nebo vlakem. Kontaktujte našeho zástupce v místě, nebo operátory TRAVEL FAMILY:
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Pomůžeme s výběrem dovolené
Zavolejte +420 222 206 206 nebo vyplňte své požadavky:

Proč je Dominikánská republika exotika se vším všudy?

Dominikánská republika se rozkládá na východní části ostrova Hispaniola, v souostroví Velké Antily v blízkosti amerického kontinentu. Sousedí se státem Haiti, s nímž sdílí společnou hranici o délce 360 kilometrů. Zažijete tu exotickou dovolenou se vším všudy. Palmy, pláže s bílým pískem, osvěžující drinky i romantika při západu slunce, tohle vám tu rozhodně chybět nebude. Je to ideální místo pro dovolenou po celý rok, kde si každý najde to svoje.

Hlavní město, Santo Domingo, je nejstarším městem, které založila západní civilizace, v Americe vůbec. Santo Domingo vzniklo díky bratrovi slavného mořeplavce Kryštofa Kolumba, Bartolomějovi. Živé ulice, plné nejrůznějších vůní, vás příjemně dovolenkově naladí a třeba si zatančíte s místními tradiční tanec bachata. A až dotančíte, dejte si tamější specialitu mangú - banánovou kaši, která se podává s vejci, cibulí a salámem. Snad na každém rohu, uvidíte někoho hrát domino, jehož název ale nemá s názvem této země nic společného.

Pláže v Dominikánské republice jsou exotika se vším všudy: neuvěřitelně průzračné a modré moře, bělostný písek a palmové háje s kokosovými ořechy v povzdálí. Ti kteří nechtějí jen ležet na pláži, mohou navštívit Puerto Plata - místo s 27 vodopády. Za návštěvu stojí jedno z nejznámějších letovisek Punta Cana. Luxusní hotely, golfové hřiště, bary a restaurace zajistí vše pro vaši dokonalou dovolenou. Dominikánu, lidové označení tohoto ráje, vyhledávají potápěči pro její podmořskou krásu.

Krásy parků v Dominikánské republice

Dominikánská republika má co nabídnout a pokud rádi obdivujete přírodní krásy, nebudete se určitě nudit. Scape Park nabízí skvělou kombinaci aktivního odpočinku a nádherné přírody. Potápění, zipline, restaurace, jeskyně, vodopády, farma, modrá laguna...tedy kompletní menu plné zábavy. Komornější zážitek prožijete v Národním Parku 3 Eyes. Spletitá síť jeskyní s průzračnou vodou a krápnikovou výzdobou. Některé z nich lze dokonce absolvovat na plavidle s průvodcem.