Skip to main content

Dovolená Nessebar 2021

dní

Nejpopulárnější dovolené

Hotel KAMENEC CLUB
Oblíbený hotel Kamenec byl otevřen v roce 2011 a stojí v nové části Nessebru. Pláž se nachází pouhé 2 minuty...
Hodnocení
10/10
Velmi dobré
1 hodnocení
od
14 190
Cena na osobu
Hodnocení
10/10
Velmi dobré
1 hodnocení
Hotel KAMENEC CLUB
Oblíbený hotel Kamenec byl otevřen v roce 2011 a stojí v nové části Nessebru. Pláž se nachází pouhé 2 minuty chůze od hotelu a historický Nessebar, jenž spadá mezi památky UNESCO, je vzdálen cca 10 minut chůze. Pouhých 100 m od hotelu je situována autobusová zastávka, ze které odjíždějí autobusy jak na Slunečné pobřeží, tak ve směru na Ravdu. Letiště v Burgasu je vzdáleno cca 30 km od hotelu.
All Inclusive v ceně
Odlet z: Prahy
Píšečná pláž
Vhodné pro rodiny
Hodnocení hotelu:
Spokojenost
Únor 2020
Bydleli jsme v hlavní budově, je z ní pěkný výhled na historický Nesseber. To jsme ocenili nejvíce, že do tak krásného historického města je to jen 15 minut pěšky. Pokoje byly menší,... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
14 190
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
14 190
Kč / Cena na osobu
Hotel MPM Arsena
Tento rodinný komplex najdete přímo na pláži v jižní části letoviska přibližně 800 metrů od nové části Nessebaru....
Hodnocení
0/10
-
hodnocení
od
21 890
Cena na osobu
Hodnocení
0/10
-
hodnocení
Hotel MPM Arsena
Tento rodinný komplex najdete přímo na pláži v jižní části letoviska přibližně 800 metrů od nové části Nessebaru. Historická část je pak vzdálena asi 1,5 kilometru. V okolí hotelu najdete několik restaurací, barů a obchodů s různým sortimentem. V okolí hotelu se pak nachází na výběr z místních restaurací, kaváren, barů a obchodů.
All Inclusive v ceně
Odlet z: Prahy
Píšečná pláž
Vhodné pro rodiny
Hodnocení hotelu:
Pláž
Duben 2021
Pláž se nachází přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře. Najdete zde lehátka se slunečníky (pro hosty hotelu zdarma). Nechybí zde nabídka vodních sportů.
Proč právě sem
Březen 2021
, Přímo na pláži, Pro náročné, Zábava na dosah
Zobrazit méně
od
21 890
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
21 890
Kč / Cena na osobu
Aktualizováno: 2021-05-11 11:21:56
Pomůžeme s výběrem dovolené
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s TRAVEL FAMILY
Jsme na trhu již téměř 30 let. TRAVEL FAMILY je jistota dovolené. Ubytování, letenky, jízdenky, pojištění, pronájmy aut a mnoho dalších služeb. Vyberte si.

FAQ - Často kladené otázky

Jaký typ ubytování a stravování v Bulharsku si mám vybrat?

Vyberte si dovolenou v Bulharsku jaká Vám nejvíce vyhovuje. Můžete si vybrat hotel all inclusive, nebo hotel s polopenzí, nebo ubytování v apartmánech či studiích se snídaní, případně s vlastním stravováním. Záleží, jaká dovolená v Bulharsku je pro Vás ta pravá. Chcete-li si v Bulharsku dopřát pohodlí hotelu a hotelové restaurace a zároveň se v průběhu dovolené v Bulharsku účastnit různých venkovních aktivit mimo areál hotelu, doporučujeme hotel s polopenzí. Pokud požadujete více vlastního soukromí a nevadí vám vlastní stravování, pak si vyberte studio či apartmán jen se snídaní nebo bez stravy. Stravovat se můžete v místních restaracích nebo tavernách, kde ochutnáte mnoho skvělých místních specialit. A pokud si chcete užívat bohaté celodenní konzumace jídel, nápojů a různých pochutin, je pro vás all inclusive dovolená v Bulharsku ta správná volba. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, pomůžeme s výběrem.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jaké bývá v létě v Bulharsku počasí? Nepálí slunce v Bulharsku příliš silně?

V létě je v Bulharsku krásné, slunečné a velmi teplé počasí. Ano, slunce bývá silné zejména v červenci a srpnu, proto je nutné se během dovolené v Bulharsku chránit před úpalem nebo úžehem – používat opalovací krémy s dostatečně vysokým ochranným faktorem, používat sluneční brýle a pokrývku hlavy, nebýt na přímém slunci příliš dlouho a po celý den dodržovat pitný režim. Doporučujeme pít vodu balenou z obchodu. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, poradíme.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Kdy mám objednat zájezd do Bulharska?

Co nejdříve, nejlépe se slevou First Minute. Právě proto je nabídka First Minute dovolená v Bulharsku od TRAVEL FAMILY tak populární, neboť objednáte dovolenou v Bulharsku s výraznou slevou First Minute a svá místa si zajistíte včas. Dovolená v Bulharsku od TRAVEL FAMILY je velmi žádaná a oblíbená místa bývají brzy vyprodaná. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, pomůžeme s výběrem.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jsou uvedené ceny dovolené v Bulharsku konečné?

Částka za dovolenou v Bulharsku je uvedena včetně povinných poplatků hrazených v cestovní kanceláři. Poplatky, které se hradí na místě (např. místní taxy, místní poplatky na recepci hotelu, tzv. "vzdušné" apod.) nejsou součástí ceny. Stejně tak případné poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a podobně. Volitelné služby (jako např. cestovní pojištění pro pobyt v Bulharsku) také nejsou součástí ceny.

Co je "Adults only" a co to označení v Bulharsku znamená?

Jsou to hotely a resorty v Bulharsku určené párům, skupinám nebo jednotlivcům od určitého věku, kteří od své dovolené očekávají především dostatek klidu a ticha. "Adults only" ("jen pro dospělé") znamená zpravidla ve věku např. od 14, 16, nebo 18 let.

Jaké jsou v Bulharsku pokoje s označením "Economy / Cenově zvýhodněný"?

Takzvané Economy pokoje (mohou být označeny také jako Low cost, Best Deal, Spartipp, Bestpreis, Sparzimmer, Promotion a podobně) jsou v Bulharsku cenově zvýhodněné pokoje, které mají v porovnání s ostatními typy pokojů jinou charakteristiku nebo nějaké omezení. Často se jedná o menší rozlohu obyvatelné plochy pokoje, orientace oken např. do zázemí hotelu, na zeď sousední budovy, menší rozměr oken, pokoj bez balkonu, u výtahu, u kuchyně nebo v blízkosti jiné provozní částí hotelu, pokoj před rekonstrukcí apod). Kvůli těmto omezením jsou Economy pokoje v nabídce za nižší cenu. Protože v Bulharsku však cena za Economy pokoj nebývá výrazně nižší, doporučujeme raději vybrat si standartní či jiný dostupný typ pokoje. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, rádi Vám pomůžeme s výběrem pokoje podle Vašich představ.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jaký je postup, pokud mám zájem využít v Bulharsku více než 1 pokoj?

Většina hotelových rezervačních systémů v Bulharsku automaticky umisťuje zadaný počet osob do společného pokoje. Máte-li zájem o ubytování ve více než 1 pokoji, kontaktujte TRAVEL FAMILY, my vyřídíme vše potřebné. Při online rezervaci uveďte tento požadavek do rezervačního formuláře, případně nám jej dodatečně zašlete e-mailem nebo sdělte telefonicky včetně čísla Vaší rezervace.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jak se na dovolené v Bulharsku domluvím?

Nejlépe místním jazykem. Pokud neovládáte místní jazyk, tak anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem. S domluvou může pomoci také náš zástupce pokud je v Bulharsku v dané lokalitě k dispozici. Pokud neovládáte žádný cizí jazyk, doporučujeme dovolenou v Bulharsku v oblastech, kam jezdí více Čechů, je totiž pravděpodobné, že majitel vašeho ubytování bude umět trochu česky nebo bude alespoň rozumět základním frázím. Ovládáte-li místní jazyk, získáte obdiv místních obyvatel a plusové body navíc. Vyhledejte si základní slovíčka a fráze.

Jak dlouho v Bulharsku trvají transfery?

Doba jízdy transferovým autobusem z letiště do ubytování nebo zpět je v Bulharsku různá a může trvat v průměru 15-140 minut podle toho jak daleko je letiště od vašeho ubytování, jaká je aktuální dopravní situace v Bulharsku v dané lokalitě a jakou trasou jede autobus. Nemusíte se však obávat případných delších transferů, autobusy jsou pohodlné.

Můžu si objednat odlišný typ stravování, jiný počet osob nebo změnit termín uvedený v nabídce?

Pokud máte zájem u dovolené v Bulharsku o jiný typ stravy, chcete změnit počet osob, nebo si rezervovat odlišný termín, kontaktujte TRAVEL FAMILY. Ověříme všechny možnosti a rádi vám sestavíme nabídku podle vašich představ.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Je možné rozdělit platbu za dovolenou v Bulharsku a zaplatit nejprve zálohu a zbytek později?

Obvykle ano, ale ne vždy, záleží jaké služby objednáváte. Při nákupu zájezdu do Bulharska je to možné v případě, že Váš zájezd do Bulharska začíná za více než 45 dní. Výše zálohy je obvykle minimálně 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek do výše 100% celkové ceny je nutné uhradit nejpozději 45 dní před nástupem na zájezd.
Při nákupu letenky do Bulharska je téměř vždy nutné zaplatit 100% ceny objednávky ihned, neboť letečtí přepravci obvykle neumožňují platbu zálohy. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, zjistíme možnosti u Vaší rezervace.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Platba byla provedena, co dál?

Poté, co TRAVEL FAMILY obdrží z banky oznámení o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdříve vědět.
V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.
V případě, že bude minimálně jeden z produktů či služeb v objednávce ve stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici.

Mohu si v Bulharsku prodloužit svůj pobyt?

Ano pokud jsou volná místa v ubytování, a popřípadě také volné letenky nebo jízdenky na cestu zpět cestujete-li letadlem, autobusem nebo vlakem. Kontaktujte našeho zástupce v místě, nebo operátory TRAVEL FAMILY:
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Pomůžeme s výběrem dovolené
Zavolejte +420 222 206 206 nebo vyplňte své požadavky:

Proč je bulharský Nessebar tak známé historické město?

Bulharskému letovisku Nessebar se ne nadarmo přezdívá Perla Černého moře. Nessebar je totiž o jedno z nejzachovalejších historických měst v Bulharsku. Patří dokonce na seznam kulturního světového dědictví UNESCO. Počátky města Nessebar sahají až do starověku. V Nessebaru najdete dochované části původních hradeb a množství kostelů. K nejkrásnějším patří bezesporu chrám Ježíše Krista Pantokratora ze 14. století, postavený z bílých a červených cihel. Nově zrekonstruované větrné mlýny vás ohromí svou přímočarou krásou.

V Nesebaru v Bulharsku najdete vše, co pro rodinnou dovolenou potřebujete - dlouhé, většinou písečné pláže i dobře vybavené hotely. Pláže Nessebaru se díky dlouhé promenádě plynule propojují s plážemi vedlejšího letoviska Slunečné pobřeží. Na nessebarské pláži stojí aquapark Aqua Paradise se 40 atrakcemi, děti se tu vydovádí. Milovníkům filmů rozhodně nesmí uniknout filmové muzeum, plné rekvizit a realistických soch akčních hrdinů. Možností se občerstvit nebo koupit nějaký suvenýr tady budete mít spoustu.

Pokud chcete podniknout menší výlet, vydejte se k mysu Emine. Z vrcholku skaliska tady shlíží do mořských hlubin bělostný maják. Mořské vlny, které tu vytrvale naráží na útes, vytváří spolu se západem slunce jedinečnou romantickou kulisu. Tady se vám zatají dech!

Nessebar plný zážitků pro celou rodinu

Aquapark Aqua Paradise je ideální místo, kde vyřádí nejen vaše děti, ale i vy sami. Více než 40 skvělých atrakcí vás zabaví na dlouhou dobu. Zkuste třeba tzv. tsunami, “U” rampu, kterou sjíždíte na kruhu. Pro ty odvážnější se hodí skluzavky kamikadze a space jam. Lazy river, neboli poklidné plutí na raftu v “korytu” umělé řeky ocení klidnější povahy a rodiny s menšími dětmi.