Skip to main content

Dovolená Korfu 2022

dní

Nejpopulárnější dovolené

PARALIA II
Budova se studii se nachází v jižní části letoviska blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos. Na pláž se...
Hodnocení
9.2/10
Velmi dobré
10 hodnocení
od
12 690
Cena na osobu
Hodnocení
9.2/10
Velmi dobré
10 hodnocení
PARALIA II
Budova se studii se nachází v jižní části letoviska blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete snadno po místní komunikaci za pár minut. Centrum letoviska je nedaleko a v sousedství se nacházejí první taverny a obchody. Písečnou pláž a pozvolný vstup do moře ocení i rodiny s malými dětmi.
Bez stravy
Odlet z: Prahy
Píšečná pláž
Vhodné pro rodiny
Hodnocení hotelu:
Agios Stefanos - klidná dovolená 2020
Srpen 2020
Děkujeme CK a delegátce Gabriele za skvělé a profesionální služby 23.7.-6.8. Opakovaně jsme navštívily Agios Stefanos pro jeho nádhernou pláž s mírným vstupem do moře,léčivým... Zobrazit více
Spokojenost
Srpen 2016
Letovisko Moc pěkné městečko se vším co potřebujete. Spousta restaurací, pár samoobsluh, pekárna. My vůbec nevařili, vždy jsme si našli kde se najíst. Nepříliš lidí, především... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
12 690
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
12 690
Kč / Cena na osobu
EVINOS
Budova se studiem a apartmány se nalézá nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části letoviska, na kterou se...
Hodnocení
8.9/10
Velmi dobré
10 hodnocení
od
12 790
Cena na osobu
Hodnocení
8.9/10
Velmi dobré
10 hodnocení
EVINOS
Budova se studiem a apartmány se nalézá nad krásnou pláží Agios Stefanos v severní části letoviska, na kterou se lze dostat po širokých schodech (cca 50 schodů). V nedalekém centru osady naleznete vše, co k dovolené budete potřebovat. V přízemí budovy je dobře zavedená rodinná taverna s terasou. Vzhledem k dokonalé písečné pláži a pozvolnému vstupu do moře doporučujeme i pro rodiny s dětmi.
Bez stravy
Odlet z: Ostravy
Píšečná pláž
Vhodné pro rodiny
Hodnocení hotelu:
Krásné misto
Srpen 2020
Krásné místo moře nádherné, práce delegátky na jedničku.
Evinos - skvělá volba
Srpen 2016
Jarní kombinovaný zájezd, celkový dojem výtečný. Evinos je samostatná budova nad pláží s nádherným výhledem na moře i celé okolí. Ubytování ve studiu, kuchyně je vybavena vším... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
12 790
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
12 790
Kč / Cena na osobu
SPIROS A MARIA
Apartmánový hotel se třemi budovami a bazénem stojí v mírném svahu velmi blízko krásné písečné pláže Agios...
Hodnocení
9.3/10
Velmi dobré
13 hodnocení
od
13 690
Cena na osobu
Hodnocení
9.3/10
Velmi dobré
13 hodnocení
SPIROS A MARIA
Apartmánový hotel se třemi budovami a bazénem stojí v mírném svahu velmi blízko krásné písečné pláže Agios Stefanos v severní části letoviska. Na písečnou pláž se dostanete za pár minut po místní komunikaci a pak po chodníčku okolo vilek. V jedné z budov je recepce, restaurace a bar, v dalších pak ubytování.
Bez stravy
Odlet z: Prahy
Píšečná pláž
Vhodné pro rodiny
Hodnocení hotelu:
Krásná dovolená,Spiros a Maria super,delegátka super,prostě nádhera.
Září 2020
Vybrali jsme si moc pěknou dovolenou,hotýlek Spiros a Maria Luxus.
Recenze na zájezd od 21.8.-28.8.2016
Srpen 2016
Zájezd se nám velice líbil, byli jsme spokojeni jak s ubytováním, tak s výběrem jídel, čistotou, vybavením a hlavně možností bazénu přímo v areálu ubytovaní. Majitelé jsou velice... Zobrazit více
Zobrazit méně
od
13 690
Cena na osobu
Zobrazit méně
od
13 690
Kč / Cena na osobu
Aktualizováno: 2022-04-14 14:12:38
Pomůžeme s výběrem dovolené
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s TRAVEL FAMILY
Jsme na trhu již téměř 30 let. TRAVEL FAMILY je jistota dovolené. Ubytování, letenky, jízdenky, pojištění, pronájmy aut a mnoho dalších služeb. Vyberte si.

FAQ - Často kladené otázky

Jaký typ ubytování a stravování v Řecku si mám vybrat?

Vyberte si dovolenou v Řecku jaká Vám nejvíce vyhovuje. Můžete si vybrat hotel all inclusive, nebo hotel s polopenzí, nebo ubytování v apartmánech či studiích se snídaní, případně s vlastním stravováním. Záleží, jaká dovolená v Řecku je pro Vás ta pravá. Chcete-li si v Řecku dopřát pohodlí hotelu a hotelové restaurace a zároveň se v průběhu dovolené v Řecku účastnit různých venkovních aktivit mimo areál hotelu, doporučujeme hotel s polopenzí. Pokud požadujete více vlastního soukromí a nevadí vám vlastní stravování, pak si vyberte studio či apartmán jen se snídaní nebo bez stravy. Stravovat se můžete v místních restauracích nebo tavernách, kde ochutnáte mnoho skvělých místních specialit. A pokud si chcete užívat bohaté celodenní konzumace jídel, nápojů a různých pochutin, je pro vás all inclusive dovolená v Řecku ta správná volba. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, pomůžeme s výběrem.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jaké bývá v Řecku počasí? Nepálí slunce v Řecku příliš silně?

V létě je v Řecku krásné, slunečné a velmi teplé počasí. Ano, slunce bývá silné zejména v červenci a srpnu, proto je nutné se během dovolené v Řecku chránit před úpalem nebo úžehem – používat opalovací krémy s dostatečně vysokým ochranným faktorem, používat sluneční brýle a pokrývku hlavy, nebýt na přímém slunci příliš dlouho a po celý den dodržovat pitný režim. Doporučujeme pít vodu balenou z obchodu. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, poradíme.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Kdy mám objednat zájezd do Řecka?

Co nejdříve, nejlépe se slevou First Minute. Právě proto je nabídka First Minute dovolená v Řecku od TRAVEL FAMILY tak populární, neboť objednáte dovolenou v Řecku s výraznou slevou First Minute a svá místa si zajistíte včas. Dovolená v Řecku od TRAVEL FAMILY je velmi žádaná a oblíbená místa bývají brzy vyprodaná. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, pomůžeme s výběrem.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jsou uvedené ceny dovolené v Řecku konečné?

Cena za dovolenou v Řecku je uvedena včetně povinných poplatků hrazených v cestovní kanceláři. Poplatky, které se hradí na místě (např. místní taxy, místní poplatky na recepci hotelu, tzv. "vzdušné" apod.) nejsou součástí ceny. Stejně tak případné poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a podobně. Volitelné služby (jako např. cestovní pojištění pro pobyt v Řecku) také nejsou součástí ceny.

Co je "Adults only" a co to označení v Řecku znamená?

Jsou to hotely a resorty v Řecku určené párům, skupinám nebo jednotlivcům od určitého věku, kteří od své dovolené očekávají především dostatek klidu a ticha. "Adults only" ("jen pro dospělé") znamená zpravidla ve věku např. od 14, 16, nebo 18 let.

Jaké jsou pokoje s označením "Economy / Cenově zvýhodněný" v v Řecku?

Takzvané Economy pokoje (mohou být označeny také jako Low cost, Best Deal, Spartipp, Bestpreis, Sparzimmer, Promotion a podobně) jsou v Řecku cenově zvýhodněné pokoje, které mají ve srování s ostatními typy pokojů jinou charakteristiku nebo nějaké omezení. Často se jedná o menší rozlohu obyvatelné plochy pokoje, orientace oken např. do zázemí hotelu, na zeď sousední budovy, menší rozměr oken, pokoj bez balkonu, u výtahu, u kuchyně nebo v blízkosti jiné provozní částí hotelu, pokoj před rekonstrukcí apod. Kvůli těmto omezením jsou Economy pokoje v nabídce za nižší cenu. Protože v Řecku však cena za Economy pokoj nebývá výrazně nižší, doporučujeme raději vybrat si standartní či jiný dostupný typ pokoje. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, rádi Vám pomůžeme s výběrem pokoje podle Vašich představ.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jaký je postup, pokud mám zájem využít v Řecku více než 1 pokoj?

Většina hotelových rezervačních systémů v Řecku automaticky umisťuje zadaný počet osob do společného pokoje. Máte-li zájem o ubytování ve více než 1 pokoji, kontaktujte TRAVEL FAMILY, my vyřídíme vše potřebné. Při online rezervaci uveďte tento požadavek do rezervačního formuláře, případně nám jej dodatečně zašlete e-mailem nebo sdělte telefonicky včetně čísla Vaší rezervace.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Jak se v Řecku domluvím?

Nejlépe místním jazykem. Pokud neovládáte místní jazyk, tak anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem. S domluvou může pomoci také náš zástupce pokud je v Řecku v dané lokalitě k dispozici. Pokud neovládáte žádný cizí jazyk, doporučujeme dovolenou v Řecku v oblastech, kam jezdí více Čechů, je totiž pravděpodobné, že majitel vašeho ubytování bude umět trochu česky nebo bude alespoň rozumět základním frázím. Ovládáte-li místní jazyk, získáte obdiv místních obyvatel a plusové body navíc. Vyhledejte si základní slovíčka a fráze.

Jak dlouho v Řecku trvají transfery?

Doba jízdy transferovým autobusem z letiště do ubytování nebo zpět je v Řecku různá a může trvat v průměru 15-140 minut podle toho jak daleko je letiště od vašeho ubytování, jaká je aktuální dopravní situace v Řecku v dané lokalitě a jakou trasou jede autobus. Nemusíte se však obávat případných delších transferů, autobusy jsou pohodlné.

Můžu si objednat odlišný typ stravování, jiný počet osob nebo změnit termín uvedený v nabídce?

Pokud máte zájem u dovolené v Řecku o jiný typ stravy, chcete změnit počet osob, nebo si rezervovat odlišný termín, kontaktujte TRAVEL FAMILY. Ověříme všechny možnosti a rádi vám sestavíme nabídku podle vašich představ.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Je možné rozdělit platbu za dovolenou v Řecku a zaplatit nejprve zálohu a zbytek později?

Obvykle ano, ale ne vždy. Záleží na tom jaké služby a kdy objednáváte. Při nákupu zájezdu do Řecka je to možné v případě, že Váš zájezd do Řecka začíná za více než 45 dní. Výše zálohy je obvykle minimálně 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek do výše 100% celkové ceny je nutné uhradit nejpozději 45 dní před nástupem na zájezd.
Při nákupu letenky do Řecka je téměř vždy nutné zaplatit 100% ceny objednávky ihned, neboť letečtí přepravci obvykle neumožňují platbu zálohy. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, zjistíme možnosti u Vaší rezervace.
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Platba byla provedena, co dál?

Poté, co TRAVEL FAMILY obdrží z banky oznámení o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdříve vědět.
V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci.
V případě, že bude minimálně jeden z produktů či služeb v objednávce ve stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici.

Mohu si prodloužit svůj pobyt v Řecku?

Ano pokud jsou volná místa v ubytování, a popřípadě také volné letenky nebo jízdenky na cestu zpět cestujete-li letadlem, autobusem nebo vlakem. Kontaktujte našeho zástupce v místě, nebo operátory TRAVEL FAMILY:
Email: cestovani@travelfamily.cz
Telefon: +420 222 206 206

Pomůžeme s výběrem dovolené
Zavolejte +420 222 206 206 nebo vyplňte své požadavky:

Proč je Ammoudia tak oblíbené letovisko?

Korfu, neboli smaragdová perla řeckých ostrovů, je tím pravým místem k plážovému lenošení i sportovním aktivitám. Ostrov svou bohatou flórou nadchne všechny milovníky přírody.

Překrásné pobřeží Korfu omývá čisté, blankytně modré moře a vzduch je prosycen vůní citrusů, cypřišů a eukalyptů. Okolí velkých písečných pláží na Korfu lemují vyhlášené taverny, malé obchůdky i školy rozmanitých vodních sportů. Božský klid a soukromí naopak poskytnou malebné odlehlé pláže.

Plavání v moři si sice v jarních a podzimních měsících vychutnají jen otužilci, ale zase je to ideální volba pro toulky krajinou a výlety lodí. Zakotvit můžete třeba na jednom z okolních ostrovů, nebo navštívit 5 km vzdálené pevninské Řecko.

Zajímavé jsou i historické památky ostrova Korfu. Nedaleko hlavního města, jehož starobylé jádro je zapsáno na seznam kulturních památek UNESCO, leží palác Achillion. Ten nechala na ostrově postavit jeho velká obdivovatelka princezna Sissi.

Úžasná příroda smaragdového ostrova Korfu

Přírodní bohatství celoročně zeleného ostrova Korfu je obdivuhodné. A to hlavně v jarních měsících, kdy ostrov Korfu pokrývají tisíce květů a poupat. Největší místní senzaci představují na Korfu divoké orchideje. Zdejší klimatické podmínky přejí pěstování oliv, citrusů, mandlí, fíků, cypřišů a vavřínů. Lokální specialitou na Korfu je citrus kumquat, který připomíná malý pomeranč. Velkou oblibu má ostrov Korfu také u potápěčů. Nikdy nezapomenete na úchvatný podmořský svět plný barev, který protínají vraky starodávných potopených lodí.