Skip to main content

First minute dovolená v Karibiku 2020

dní

Nejpopulárnější dovolené

Pomůžeme s výběrem dovolené
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s TRAVEL FAMILY
Jsme na trhu již téměř 30 let. TRAVEL FAMILY je jistota dovolené. Ubytování, letenky, jízdenky, pojištění, pronájmy aut a mnoho dalších služeb. Vyberte si.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou zobrazené ceny dovolené v Karibiku konečné?

Ceny všech nabídek v Karibiku na stránce pelikan.cz jsou konečné včetně povinných poplatků. Ceny neobsahují jen volitelné služby (např. cestovní pojištění) nebo poplatky, pokud se platí pouze na místě (např. místní poplatky na recepci hotelu) nebo poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a tak dále.

Co znamená označení hotelů Adults only v Karibiku?

Adults only jsou hotely, které jsou určeny pouze pro dospělé osoby resp. osoby od určitého věku a to nejen v Karibiku (např od 14, 16, nebo 18 let). Tyto hotely a resorty neakceptují rodiny s dětmi a jsou vhodné zejména pro páry a lidi, kteří vyhledávají klidnou atmosféru hotelu.

Jaký je postup v případě, že mám zájem o více než 1 pokoj v Karibiku?

Většina rezervačních systémů v Karibiku funguje na principu individuálních rezervací a zadaný počet osob umisťují do 1 společného pokoje. V případě zájmu o pobyt pro více osob a více než 1 pokoj nás však stačí kontaktovat a my za vás vše vyřídíme.
Email: [email protected]
Telefon: 02/321 66 321

Co když mám zájem o jiný typ stravy, jiný počet osob, nebo jiný termín než je na stránce při dovolené v Karibiku?

V případě zájmu o jiný typ stravování, jiný počet osob, nebo jiný termín nás stačí kontaktovat telefonicky nebo emailem a rádi Vám prověříme dostupnost a připravíme nabídku přesně podle Vašich požadavků a preferencí.
Email: [email protected]
Telefon: 02/321 66 321

Je možné za pobyt v Karibiku uhradit zálohu a zbytek uhradit později?

V případě zájmu o zálohovou úhradu dovolené v Karibiku nás prosím kontaktujte emailem na [email protected] nebo telefonicky 02/321 66 321 případně uveďte tento požadavek v poznámce rezervace.

Rádi Vám prověříme jestli touroperátor vybrané dovolené v Itálii umožňuje zálohovou úhradu a budeme Vás informovat o podmínkách a splatnosti zbývající části. Touroperátoři většinou umožňují zálohovou úhradu pro pobyty s nástupem o více než cca 30-60 dní, ale zároveň to závisí i na jiných faktorech jako je např. typ letenek apod. Výše zálohové úhrady se může pohybovat u některých CK už od 10%, ale obvykle je výška zálohy 25-50% z ceny pobytu a s doplatkem do cca 35 dní před odjezdem.

Jaký je postup po úhradě dovolené v Karibiku?

Po obdržení oznámení z banky do CK Pelikán o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdřívě vědět.

V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci a vystavení.

V případě, že bude minimálně jeden z produkt či služeb v objednávce stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici. Pokud by Vám žádná z nabízených možností nebo alternativ pobytu nevyhovovala, uhrazenou částku Vám budeme obratem refundovat na Váš účet nebo přímo na Vaši platební kartu (podle způsobu vaší úhrady).

Co znamená označení pokoje "Cenově zvýhodněná / Economy" v Karibiku?

Tento typ pokojů v Karibiku bývá označován také jako "Low cost / Promotion " apod. Jde o pokoje, které jsou cenově zvýhodněné a mohou (ale také nemusí) mít nějaký handicap. (Menší rozloha, horší poloha, výhled do provozní části hotelu, menší okno, bez balkonu, při výtahu, bez rekonstrukce apod). Jelikož rozdíl v ceně mezi takovým a standardním typem pokoje bývá častokrát pár eur na osobu na celý pobyt, doporučujeme zvolit raději standardní typ pokoje. Rádi Vám pomůžeme s identifikací a výběrem vhodného typu ubytování.

Pomůžeme s výběrem dovolené
Zavolejte +420 222 206 206 nebo vyplňte své požadavky:

Dovolená v Karibiku - proč si vybrat tuto destinaci?

Dovolená v Karibiku je pravá exotika, jak má být. Slunce, bílé pláže, drink v ruce a relaxace. Vydat se můžete na známou Kubu, Jamajku, Haiti nebo do Dominikánské republiky. Karibik toho nabízí opravdu mnoho. Pozor ovšem na sezónu hurikánů, které se zde pravidelně vyskytují v období srpna a září. Geograficky se Karibik dělí na Velké Antily, Malé Antily a Bahamské ostrovy. Dovolená v Karibiku bude nezapomenutelným zážitkem.

Dovolená na jihu Severní Ameriky

Zajímavostí je, že Karibik je nejjižnější částí Severní Ameriky. Celkově je zde několik desítek ostrovů a kam se vydáte, záleží jen na vás. Podívejte se na naše first i last minute nabídky. Na dovolenou v Karibiku určitě jen tak nezapomenete.