Skip to main content

Dovolená na Maltě 2021

dní

Nejpopulárnější dovolené na Maltě

Pomůžeme s výběrem dovolené
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s TRAVEL FAMILY
Jsme na trhu již téměř 30 let. TRAVEL FAMILY je jistota dovolené. Ubytování, letenky, jízdenky, pojištění, pronájmy aut a mnoho dalších služeb. Vyberte si.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou uvedené ceny dovolené na Maltě konečné?

Cena za dovolenou na Maltě je uvedena včetně povinných poplatků hrazených v cestovní kanceláři. Poplatky, které se hradí na místě (např. místní taxy, místní poplatky na recepci hotelu, tzv. "vzdušné" apod.) nejsou součástí ceny. Stejně tak případné poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a podobně. Volitelné služby (jako např. cestovní pojištění pro pobyt na Maltě) také nejsou součástí ceny.

Co je "Adults only" a co to označení na Maltě znamená?

Jsou to hotely a resorty na Maltě určené párům, skupinám nebo jednotlivcům od určitého věku, kteří od své dovolené očekávají především dostatek klidu a ticha. "Adults only" ("jen pro dospělé") znamená zpravidla ve věku např. od 14, 16, nebo 18 let.

Je možné rozdělit platbu za dovolenou na Maltě a zaplatit nejprve zálohu a zbytek později?

Obvykle ano, ale ne vždy. Záleží na tom jaké služby a kdy objednáváte. Při nákupu zájezdu na Maltu je to možné v případě, že Váš zájezd na Maltu začíná za více než 45 dní. Výše zálohy je obvykle minimálně 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek do výše 100% celkové ceny je nutné uhradit nejpozději 45 dní před nástupem na zájezd.
Při nákupu letenky na Maltu je téměř vždy nutné zaplatit 100% ceny objednávky ihned, neboť letečtí přepravci obvykle neumožňují platbu zálohy. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, zjistíme možnosti u Vaší rezervace.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jaký je postup, pokud mám zájem využít na Maltě více než 1 pokoj?

Většina hotelových rezervačních systémů na Maltě automaticky umisťuje zadaný počet osob do společného pokoje. Máte-li zájem o ubytování ve více než 1 pokoji, kontaktujte TRAVEL FAMILY, my vyřídíme vše potřebné. Při online rezervaci uveďte tento požadavek do rezervačního formuláře, případně nám jej dodatečně zašlete e-mailem nebo sdělte telefonicky včetně čísla Vaší rezervace.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Platba byla provedena, co dál?

Poté, co TRAVEL FAMILY obdrží z banky oznámení o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdříve vědět.
V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci.
V případě, že bude minimálně jeden z produktů či služeb v objednávce ve stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici.

Můžu si objednat odlišný typ stravování, jiný počet osob nebo změnit termín uvedený v nabídce?

Pokud máte zájem u dovolené na Maltě o jiný typ stravy, chcete změnit počet osob, nebo si rezervovat odlišný termín, kontaktujte TRAVEL FAMILY. Ověříme všechny možnosti a rádi vám sestavíme nabídku podle vašich představ.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jaké jsou pokoje s označením "Economy / Cenově zvýhodněný" v na Maltě?

Takzvané Economy pokoje (mohou být označeny také jako Low cost, Best Deal, Spartipp, Bestpreis, Sparzimmer, Promotion a podobně) jsou na Maltě cenově zvýhodněné pokoje, které mají ve srování s ostatními typy pokojů jinou charakteristiku nebo nějaké omezení. Často se jedná o menší rozlohu obyvatelné plochy pokoje, orientace oken např. do zázemí hotelu, na zeď sousední budovy, menší rozměr oken, pokoj bez balkonu, u výtahu, u kuchyně nebo v blízkosti jiné provozní částí hotelu, pokoj před rekonstrukcí apod. Kvůli těmto omezením jsou Economy pokoje v nabídce za nižší cenu. Protože na Maltě však cena za Economy pokoj nebývá výrazně nižší, doporučujeme raději vybrat si standartní či jiný dostupný typ pokoje. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, rádi Vám pomůžeme s výběrem pokoje podle Vašich představ.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Pomůžeme s výběrem dovolené
Zavolejte +420 222 206 206 nebo vyplňte své požadavky:

Dovolená na Maltě - proč si vybrat tuto destinaci?

Malta je ostrovní stát ve Středozemním moři. Dovolenou na Maltě si zcela jistě užijete na maximum. Je tak malá, že se jedná o nejmenší členskou zemi Evropské unie. Maltu tvoří tři ostrovy (Malta, Gozo, Comino). Souostroví je opravdu malinké - největší ostrov z trojice, Malta, má na délku jen 26 km. Ostrov je tak ideální na kombinaci plážové dovolené a nějaké té poznávačky. Dovolená na Maltě je tak ideální pro všechny - rodiny s dětmi, páry i starší cestovatele.

Procestujte Maltu autem, nebo na skútru

Pár dní je jako stvořených pro ležení na pláži a relaxování a drinkem v ruce, poté si můžete půjčit auto, nebo skútr a Maltu projet křížem krážem. Různé hotely také nabízejí výlety lodí na další části souostroví, takže můžete navštívit i vzdálenější kouty Malty. V nabídce naleznete jak first minute, tak také last minute dovolené.