Skip to main content

Dovolená ve Spojených Arabských Emirátech 2021

dní

Nejpopulárnější dovolené ve Spojených Arabských Emirátech

Pomůžeme s výběrem dovolené
Vyplňte krátký formulář a najdeme ji za vás
Vyplnit formulář
Cestování s TRAVEL FAMILY
Jsme na trhu již téměř 30 let. TRAVEL FAMILY je jistota dovolené. Ubytování, letenky, jízdenky, pojištění, pronájmy aut a mnoho dalších služeb. Vyberte si.

FAQ - Často kladené otázky

Jsou uvedené ceny dovolené ve Spojených Arabských Emirátech konečné?

Cena za dovolenou ve Spojených Arabských Emirátech je uvedena včetně povinných poplatků hrazených v cestovní kanceláři. Poplatky, které se hradí na místě (např. místní taxy, místní poplatky na recepci hotelu, tzv. "vzdušné" apod.) nejsou součástí ceny. Stejně tak případné poplatky za vstupní víza, které se platí na letišti po příletu, nebo se vyřizují individuálně elektronicky a podobně. Volitelné služby (jako např. cestovní pojištění pro pobyt ve Spojených Arabských Emirátech) také nejsou součástí ceny.

Co je "Adults only" a co to označení ve Spojených Arabských Emirátech znamená?

Jsou to hotely a resorty ve Spojených Arabských Emirátech určené párům, skupinám nebo jednotlivcům od určitého věku, kteří od své dovolené očekávají především dostatek klidu a ticha. "Adults only" ("jen pro dospělé") znamená zpravidla ve věku např. od 14, 16, nebo 18 let.

Jaký je postup, pokud mám zájem využít ve Spojených Arabských Emirátech více než 1 pokoj?

Většina hotelových rezervačních systémů ve Spojených Arabských Emirátech automaticky umisťuje zadaný počet osob do společného pokoje. Máte-li zájem o ubytování ve více než 1 pokoji, kontaktujte TRAVEL FAMILY, my vyřídíme vše potřebné. Při online rezervaci uveďte tento požadavek do rezervačního formuláře, případně nám jej dodatečně zašlete e-mailem nebo sdělte telefonicky včetně čísla Vaší rezervace.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Je možné rozdělit platbu za dovolenou ve Spojených Arabských Emirátech a zaplatit nejprve zálohu a zbytek později?

Obvykle ano, ale ne vždy. Záleží na tom jaké služby a kdy objednáváte. Při nákupu zájezdu do Spojených Arabských Emirátů je to možné v případě, že Váš zájezd do Spojených Arabských Emirátů začíná za více než 45 dní. Výše zálohy je obvykle minimálně 50% z celkové ceny zájezdu. Doplatek do výše 100% celkové ceny je nutné uhradit nejpozději 45 dní před nástupem na zájezd.
Při nákupu letenky do Spojených Arabských Emirátů je téměř vždy nutné zaplatit 100% ceny objednávky ihned, neboť letečtí přepravci obvykle neumožňují platbu zálohy. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, zjistíme možnosti u Vaší rezervace.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Platba byla provedena, co dál?

Poté, co TRAVEL FAMILY obdrží z banky oznámení o úspěšné úhradě celkové ceny objednávky, ověříme vše obratem a dáme vám co nejdříve vědět.
V případě, že budou všechny produkty a služby v objednávce ve stejné cenové hladině dostupné, potvrdíme Vám e-mailem jejich úspěšnou rezervaci.
V případě, že bude minimálně jeden z produktů či služeb v objednávce ve stejné cenové hladině nedostupný, resp. dostupný pouze s vyšší cenou, budeme Vás o této skutečnosti informovat telefonicky nebo e-mailem, jakmile to bude možné. Zároveň Vám nabídneme nejvýhodnější alternativu, která bude v daném čase k dispozici.

Můžu si objednat odlišný typ stravování, jiný počet osob nebo změnit termín uvedený v nabídce?

Pokud máte zájem u dovolené ve Spojených Arabských Emirátech o jiný typ stravy, chcete změnit počet osob, nebo si rezervovat odlišný termín, kontaktujte TRAVEL FAMILY. Ověříme všechny možnosti a rádi vám sestavíme nabídku podle vašich představ.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Jaké jsou pokoje s označením "Economy / Cenově zvýhodněný" v ve Spojených Arabských Emirátech?

Takzvané Economy pokoje (mohou být označeny také jako Low cost, Best Deal, Spartipp, Bestpreis, Sparzimmer, Promotion a podobně) jsou ve Spojených Arabských Emirátech cenově zvýhodněné pokoje, které mají ve srování s ostatními typy pokojů jinou charakteristiku nebo nějaké omezení. Často se jedná o menší rozlohu obyvatelné plochy pokoje, orientace oken např. do zázemí hotelu, na zeď sousední budovy, menší rozměr oken, pokoj bez balkonu, u výtahu, u kuchyně nebo v blízkosti jiné provozní částí hotelu, pokoj před rekonstrukcí apod. Kvůli těmto omezením jsou Economy pokoje v nabídce za nižší cenu. Protože ve Spojených Arabských Emirátech však cena za Economy pokoj nebývá výrazně nižší, doporučujeme raději vybrat si standartní či jiný dostupný typ pokoje. Kontaktujte TRAVEL FAMILY, rádi Vám pomůžeme s výběrem pokoje podle Vašich představ.
Email: [email protected]
Telefon: +420 222 206 206

Pomůžeme s výběrem dovolené
Zavolejte +420 222 206 206 nebo vyplňte své požadavky:

Dovolená v Emirátech - proč si vybrat tuto destinaci?

Luxusní dovolená v Dubaji, Abú Dhabí či Šardžá? To je ta pravá exotická dovolená. Zde poznáte zcela odlišnou kulturu a životní styl. V Emirátech nenaleznete primárně historické památky, protože země zbohatla až v posledních 50 letech a to díky těžbě ropy, kterou od ní kupuje snad celý svět. Emiráty spíše nabízejí obří megaměsta, mrakodrapy a luxusní hotely. Aktuálně můžete v Dubaji najít nejvyšší mrakodrap světa Burdž Chalífa, který měří necelých 830 metrů. Na rok 2020 je ale naplánovaný výstavba nového mrakodrapu Dubai Creek Tower, který by měl být ještě vyšší a to asi o 100 metrů. Dovolená v Emirátech bude nezapomenutelným zážitkem.

Benzín levnější než voda

Ve městech také můžete obdivovat ceny pohonných hmot, protože benzín je zde aktuálně asi 4x levnější, než pitná voda (1 litr benzínu za cca 9 Kč). Na ulicích poté uvidíte samá luxusní auta v čele s Lamborghini, Ferrari, Bugatti či Maserati. Nejhorší automobil, který pravdepodobně uvidíte, bude nějaký střední Mercedes či BMW z roku 2015 - a když jsme u těch vozidel, určitě si nezapomeňte pronajmout auto. Podívejte se na naše first minute i last minute nabídky, dovolenou v Emirátech si užijete na maximum.